תוסף ג 'וניפר נטוורקס תואם 10 ג' יגה-בסיס תואם 100 ג ' יגה-הרץ+ משדר

תוסף ג 'וניפר נטוורקס תואם 10 ג' יגה-בסיס תואם 100 ג ' יגה-הרץ+ משדר

ILS 97.00

חדש

במלאי

תדר איטו : 193100 ג ' יגה הרץ. אורך גל של איטו : 1552.52 ננומטר. תיאור מהירות : 10-ג ' יגה-ביט. תדר איטו : 193100 ג ' יגה הרץ. אורך גל של איטו : 1552.52 ננומטר. תיאור מהירות : 10-ג ' יגה-ביט. זה ג 'וניפר רשתות תואם משדר+ משדר מספק 10 ג' יגה-בסיס תפוקה עד 40 ק מ מעל סיבים במצב יחיד (סמף) באמצעות אורך גל של 1552.52 ננומטר באמצעות מחבר לק. זה מובטח להיות 100% תואם עם המקביל ג ' וניפר רשתות משדר. זה קל להתקנה, חם להחלפה משדר כבר מתוכנת, באופן ייחודי בהמשכים ונתונים-תנועה ויישום נבדק כדי להבטיח כי זה יהיה לאתחל ולבצע זהה. ניטור אופטי דיגיטלי (דום) תמיכה קיימת גם כדי לאפשר גישה לפרמטרים הפעלה בזמן אמת. משדר זה תואם את חוק הסכמי הסחר. אנו עומדים מאחורי איכות המוצרים שלנו ומציעים בגאווה אחריות מוגבלת לכל החיים.

ההצעות הטובות ביותר

תואם עם אינטל 3+ כדי + טווינקס כבל | 40 גרם 3 מ ' פסיבי 3 - חדש
תואם עם אינטל 3+ כדי + טווינקס כבל | 40 גרם 3 מ ' פסיבי 3 -

תואם באופן מלא עם אינטל 3 כבל חיבור ישיר (דק), קצב נתונים של 40 ג ' יגהסיביות לשנייה 40 ג ' יגהבסיס 4 טווינקס, פס

ILS 1.33
לודפיבר 5 מ 'אריסטה רשתות תא-ס-ס-25 גרם - 5 מ' תואם 25 גרם ספ 28 חיבור ישיר פסיבי כבל טווינקס נחושת חדש
לודפיבר 5 מ 'אריסטה רשתות תא-ס-ס-25 גרם - 5 מ' תואם 25 גרם ספ 28 חיבור ישיר פסיבי כבל טווינקס נחושת

אריסטה רשתות תאסס25 גרם5 מטר תואם סוג מחבר : 28 עד 28 אורך כבל : 5 מ ' (16 רגל) סוג כבל : כבל נחושת פסיבי...

ILS 2.67
מקלט משדר חדש
מקלט משדר

הוא בנוי לפי סטנדרטים של מ ס.א והוא מסודר באופן ייחודי ונבדקו תעבורת נתונים ויישומים מכשיר רשת מכשיר רשת

ILS 1.00
10 מארז-קומפופוקס 407-מקלט משדר תואם לדל פאוורקונקט 8024 חדש
10 מארז-קומפופוקס 407-מקלט משדר תואם לדל פאוורקונקט 8024

קצב נתונים (מקסימום) : 10.5 ג ' יגהבתים / שניות מרחק (מקסימום) : 10 ק מ סוג סיבים : סמף אורך גל : 1310 ננומטר דיגיטלי

ILS 2.67
אופטיקה תואמת לפורטינט פ. ג.-טראן-ס. ק. 1000 בסיס-ס. ק. ס. ק. משדר / 1 גרם ס. ק. אם. אם. 850 ננומטר פ. ג.-טראן-ס. ק. - חדש
אופטיקה תואמת לפורטינט פ. ג.-טראן-ס. ק. 1000 בסיס-ס. ק. ס. ק. משדר / 1 גרם ס. ק. אם. אם. 850 ננומטר פ. ג.-טראן-ס. ק. -

תואם באופן מלא עם פורטינט פ.ג טראןסקס מקלט משדר חם לחיבור, קצב נתונים של 1.25 ג ' יגהסיביות לשנייה 1000 בסיסג '

ILS 2.33
אופטיקה תואם עם דל 407-100 ג ' יגה-בסיס-4 קס-אף-פי-28 משדר | 100 גרם ל-4 קס-אף-סי 10 ק מ 407 קס-אף-פי-סי חדש
אופטיקה תואם עם דל 407-100 ג ' יגה-בסיס-4 קס-אף-פי-28 משדר | 100 גרם ל-4 קס-אף-סי 10 ק מ 407 קס-אף-פי-סי

תואם באופן מלא עם דל 407 חביות משדר אופטי 28, קצב נתונים של 103.1 ג ' יגהסיביות לשנייה 100 ג ' יגהבסיסל4 100 גרם אתרנ

ILS 749.99
קיסטרון 1000 בסיס-בסיס תואם עם אלן-בראדלי 1783-בסיס 1 גלקס / 1310 ננומטר 10 ק מ כפול חדש
קיסטרון 1000 בסיס-בסיס תואם עם אלן-בראדלי 1783-בסיס 1 גלקס / 1310 ננומטר 10 ק מ כפול

מרחק מקסימאלי : 10 קילומטר קצב נתונים : 1.25 ג ' יגהבייט לשנייה אורך גל : 1310 ננומטר יציאות רשת : ספ מחברים : דופל

ILS 0.67
קומפופוקס 407-משדר תואם לבופ עבור דל פאוורדג ' ר 320. 4 מארז. חדש
קומפופוקס 407-משדר תואם לבופ עבור דל פאוורדג ' ר 320. 4 מארז.

קצב נתונים (מקסימום) : 10.5 ג ' יגהבתים / שניות מרחק (מקסימום) : 10 ק מ סוג סיבים : סמף אורך גל : 1310 ננומטר...

ILS 74.30
אופטיקה תואם עם מרקי 1000בסיס-בקס - ד 10 ק מ דו כיוונית משדר חדש
אופטיקה תואם עם מרקי 1000בסיס-בקס - ד 10 ק מ דו כיוונית משדר

תואם באופן מלא למראקי (מספר חלק) מודול משדר דו כיווני, קצב נתונים של 1.25 ג ' יגהסיביות לשנייה...

ILS 1.33
Gigabit Multimode SFP 1000Base-SX סיבים המשדר מודול, 850nm MMF, עד 550M עבור סיסקו מה שאמרתי לה-SX-MMD/SFP-ג 'י-ס, Meraki מא-SFP-1GB-SX, חדש המחיר הטוב ביותר
Gigabit Multimode SFP 1000Base-SX סיבים המשדר מודול, 850nm MMF, עד 550M עבור סיסקו מה שאמרתי לה-SX-MMD/SFP-ג 'י-ס, Meraki מא-SFP-1GB-SX,

קצב נתונים : 1.25 ג ' יגהבייט לשנייה אורך גל : 850 ננומטר טווח הגעה : עד 550 מטר; סוג סיבים : סיבים מרובי מצב כפול 3.

ILS 142.00
לודפיבר 5-אפג-ספפ-סי-אר 5 רשתות תואמות 1000 בסיס-ספפ נחושת ר-ג ' יי-45 100 מטר משדר חדש
לודפיבר 5-אפג-ספפ-סי-אר 5 רשתות תואמות 1000 בסיס-ספפ נחושת ר-ג ' יי-45 100 מטר משדר

פ5אפגספפסיאר פ5 רשתות פ5אפגספפסיאר תואמות 1000 בסיסט ר.ג 45 100 מטר משדר פ5אפגספפסיאר פ5 רשתות פ5אפגספפסיאר תוא

ILS 0.33